Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız tekme tokat birbirine girdi! O anlar kamerada

Denizli'de, daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız arasında tekme ve yumruklu kavga çıktı. Kavga, çevredeki bir kişi tarafından cep...

Denizli'de, daha önce aynı erkekle sevgili olan iki kız arasında tekme ve yumruklu kavga çıktı. Kavga, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi.

Denizli'de 2 genç kızın arasında tekme ve yumruklu kavga çıktı. Bir erkeğin araya girip, ayırmaya çalıştığı kavga çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu ile görüntülendi.

KIZLAR KAVGA EDERKEN, ARALARINDAKİ ERKEK AYIRMAYA ÇALIŞTI

Olay, 21 Ekim'de öğle saatlerinde Gazi Mustafa Kemal Bulvarı'nda meydana geldi. Bulvardaki banka şubesinin ATM'si önünde karşılaşan 2 kız arasında tartışma çıktı. Tartışma kısa süre içinde büyüyerek kavgaya dönüştü. Kızlar tekmeli yumruklu kavga ederken, aralarındaki erkek ise onları ayırmaya çalıştı.

KAMERAYA SANİYE SANİYE YANSIDI

Kavga, çevredeki bir kişi tarafından cep telefonu kamerasıyla görüntülendi. Vatandaşların şaşkınlıkla izlediği kavgaya, polis ekipleri müdahale edip, sonlandırdı. Kavganın daha önce aynı erkekle sevgili olan 2 kız arasında çıktığı iddia edildi.

Hiç yorum yok