Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Eşi için aldığı cipin hasar kayıtlı olduğunu öğrenince aracı bayi önünde yakmaya kalktı

Çorum'da Hamza Özdemir, eşi için satın aldığı ikinci el cipi, hasar kaydı olduğunu öne sürerek aracı bayi önünde yakmak istedi. Yaşadığı...

Çorum'da Hamza Özdemir, eşi için satın aldığı ikinci el cipi, hasar kaydı olduğunu öne sürerek aracı bayi önünde yakmak istedi. Yaşadığı sorun üzerine daha önce bayi ile iletişime geçip olumsuz yanıt alan Özdemir, bayi yetkililerinin "Ne gerekiyorsa yaparız" sözleri üzerine aracını bırakarak bölgeden ayrıldı.

Çorum- Ankara karayolu üzerindeki bir otomobil galerisi önünde meydana gelen olayda bir süre önce eşi için ikinci el cip satın alan Hamza Özdemir, araçta hasar kaydı olduğunu öğrenince, satıcı bayiyi yetkilileriyle görüştü.

ÖZDEMİR'İN GİRİŞİMİ BAŞARILI OLDU

Görüşmede, taleplerine olumsuz yanıt alan Özdemir, satıcı bayi önüne getirdiği aracı, yakmak istedi. Özdemir, kendisine soru soran gazetecilere konuşurken, çevredekiler elindeki benzin bidonunu aldı. İkna edilip, eyleminden vazgeçirilen Özdemir, bayi yetkililerinin "Ne gerekiyorsa yaparız" sözleri üzerine aracını bırakarak bölgeden ayrıldı.

Hiç yorum yok