Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Ünlü yazar Jeffrey Toobin kamerasını kapalı sanıp, online toplantıda mastürbasyon yaptı

ABD'de yayımlanan New Yorker dergisinin yazarı, avukat Jeffrey Toobin'in iş arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği online toplantıda mastür...

ABD'de yayımlanan New Yorker dergisinin yazarı, avukat Jeffrey Toobin'in iş arkadaşlarıyla gerçekleştirdiği online toplantıda mastürbasyon yaptığı iddia edildi. Jeffrey Toobin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Utanç verici, aptalca bir hata yaptım. Kameram kapalı sanıyordum'' ifadelerini kullandı.

New Yorker dergisi yazarı ve avukat Jeffrey Toobin iş arkadaşıyla online görüntülü toplantı uygulaması olan Zoom üzerinden toplantı yaparken, mastürbasyon yaptığı iddiasıyla ücretsiz izne çıkarıldı. Vice'ta yer alan haberde, Jeffrey Toobin, Zoom toplantısına ara verdikten sonra ikinci bir aramaya geçerek mastürbasyon yaptığı iddia edildi.

''UTANÇ VERİCİ, APTALCA BİR HATA YAPTIM''

Mynet'in haberine göre Jeffrey Toobin konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Utanç verici, aptalca bir hata yaptım. Kameram kapalı sanıyordum. Zoom konuşmasındaki kimsenin beni görmediğini düşünüyordum. İş arkadaşlarımda ve ailemden özür dilerim." ifadelerini kullandı.

NEW YORKER'DAN AÇIKLAMA

New Yorker dergisinin genel yayın yönetmeni David Remnick, çalışanlarına konuyla ilgili gönderdiği e-postada, "Farklı kaynaklardan duyduğunuz gibi yazarımız Jeff Toobin bir Zoom konuşmasında yaşanan olaydan sonra ücretsiz izne çıkarıldı. Bu konuyu incelemeye devam ettiğimizi bilmenizi isteriz" açıklamasında bulundu.

New Yorker ekibi veya Toobin Zoom toplantısında ne yaşandığına dair açıklamada bulunmadı. Öte yandan, CNN'de de kıdemli hukuk analistliği görevi yapan Toobin'in izin aldığını belirtildi.

Hiç yorum yok