Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

53 yaşındaki Fadime Teyzenin kurtarılma anında duygulandıran sözler; ''Biz devletiz, senin için geldik''

İzmir'deki depremde yıkılan Yılmaz Erbek Apartmanının enkazında kalan 53 yaşındaki Fadime Tolu, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı. O a...

İzmir'deki depremde yıkılan Yılmaz Erbek Apartmanının enkazında kalan 53 yaşındaki Fadime Tolu, AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı. O anlar saniye saniye görüntülenirken, kurtarma ekiplerinin Tolu'yu sakinleştirmek için söylediği ''Biz devletiz, senin için geldik'' sözleri görenlere duygusal anlar yaşattı.

İzmir'de dün meydana gelen 6,6 büyüklüğündeki depremin ardından birçok binada hasar meydana geldi. Bazı binalar tamamen çökerken, şimdiye kadar toplamda 26 kişi hayatını kaybetti 831 kişi ise yaralandı.

Yıkılan binaların enkazında AFAD ekipleri tarafından çalışmalar sürdürülürken, Yılmaz Erbek Apartmanı enkazının altında kalan Fadime Tolu, yaklaşık 15 saat sonra yaralı kurtarıldı.

''BİZ DEVLETİZ, SENİN İÇİN GELDİK''

53 yaşındaki Fadime Tolu'nun kurtarılma anları saniye saniye kameralar tarafından kaydedilirken, AFAD ekiplerinin panik ve korku halindeki Tolu ile iletişime geçtiği anlar izleyenleri duygulandırdı. Tolu'yu kurtarmaya çalışan ekipler, ''Biz devletiz, senin için geldik'' sözleriyle enkazdaki kadını sakinleştirdi.

Hiç yorum yok