Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Bolu'da, korona virüs kafe ve restoranlara kepenk kapattırdı

Bolu'da, korona virüs kafe ve restoranlara kepenk kapattırdı Korona virüs nedeniyle kapanan kafe çalışanları birbirlerini sarılarak tese...

Bolu'da, korona virüs kafe ve restoranlara kepenk kapattırdı Korona virüs nedeniyle kapanan kafe çalışanları birbirlerini sarılarak teselli etti Bolu'da, alınan korona virüs salgını tedbirleri kapsamında kafe ve restoranlar kepenk kapattı.

Bolu'da, korona virüs kafe ve restoranlara kepenk kapattırdı

Korona virüs nedeniyle kapanan kafe çalışanları birbirlerini sarılarak teselli etti

BOLU - Bolu'da, alınan korona virüs salgını tedbirleri kapsamında kafe ve restoranlar kepenk kapattı. Kapanan bir işyerinin çalışanları üzüntülerini birbirlerine sarılarak gidermeye çalıştı.

Bolu'da, korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında kafe ve restoranlar saat 20.00 itibariyle faaliyetlerini durdurdu. Faaliyetleri durdurulan iş yerleri dışarıda bulunan masa ve sandalyelerini toplayarak kepenk kapattı. Kararın uygulamaya girmesiyle birlikte İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri İzzet Baysal Caddesi üzerinde bulunan iş yerlerinde denetim yaptı. Denetimlerde açık bulunan iş yerlerinin faaliyetlerini sonlandırması konusunda uyarı yapıldı.

Kentin en işlek yerlerinden birisi olan ve 'Kafeler Sokağı' olarak bilinen Börekçiler Sokak'taki bir kafenin faaliyetini sonlandırdığı dakikalarda kafe çalışanı 2 genç kız üzüntülerini birbirlerine sarılarak gidermeye çalıştı. Masa ve sandalyelerini toplayan iş yerleri kepenk kapattı.

Hiç yorum yok