Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, babasını öldüren şahsa müebbet hapis cezası

Trabzon'da daha önceden tartıştığı Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, içinde bulunduğu araca silahla ateş açan şahıs, ...

Trabzon'da daha önceden tartıştığı Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurup, içinde bulunduğu araca silahla ateş açan şahıs, milli sporcunun babasının ölümüne neden oldu. Olayın ardından firar edip üç ay sonra yakalanan şahıs, müebbet hapis cezası ile cezalandırdı.

Trabzon'un Araklı ilçesinde 5 Ağustos 2019 tarihinde meydana gelen olayda, 20 yaşındaki Emrullah Güner, daha önceden tartıştığı yaşıtı Milli Kick Boksçu Mustafa Danışmaz'a pusu kurmuş ve içinde bulunduğu aracı Özgen Mahallesi Bayburt Caddesi üzerinde silahla taramıştı. Saldırı anında direksiyonun başında bulunan Mustafa Danışmaz'ın babası Abdullah Danışmaz (50) göğsünden yaralanmış ve yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşamını yitirmişti.

OLAYIN ARDINDAN FİRAR ETTİ, 3 AY SONRA YAKALANDI

Olayın ardından firar eden ve üç ay sonra ele geçirilen Emrullah Güner, Trabzon 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılanmaya başlamıştı. Delilleri inceleyen ve tanık beyanlarını dinleyen mahkeme heyeti, Güner'in yargılandığı davada kararı verdi. Katil zanlısı Emrullah Güner'in "kasten öldürme" suçundan yargılandığı davada, mahkeme heyeti Güner'i müebbet hapis cezası ile cezalandırdı.

Hiç yorum yok