Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Niğde'de cadde ve sokaklarda sessizlik hakim

Niğde'de cadde ve sokaklarda sessizlik hakim İçişleri Bakanlığı tarafından salgına karşı alınan yeni önlemler çerçevesinde hafta sonları...

Niğde'de cadde ve sokaklarda sessizlik hakim İçişleri Bakanlığı tarafından salgına karşı alınan yeni önlemler çerçevesinde hafta sonları geçerli olan sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla Niğde'de sokaklar sessizliğe büründü.

Niğde'de cadde ve sokaklarda sessizlik hakim

NİĞDE - İçişleri Bakanlığı tarafından salgına karşı alınan yeni önlemler çerçevesinde hafta sonları geçerli olan sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla Niğde'de sokaklar sessizliğe büründü.

Yeni tip korona virüs (Covid19) salgınına karşı alınan yeni önlemler çerçevesinde saat 20.00'den itibaren geçerli olan sokağa çıkma yasağı başladı. Kent genelinde vatandaşlar yasağa uyarken cadde ve sokaklarda sessizlik hakim oldu. Polis ekipleri kentin farklı noktalarında durdurdukları araçların izin belgesinin olup olmadığını kontrol ediyor. Yasağın 22 Kasım Pazar günü saat 10.00'a kadar geçerli olacağı duyurulurken 22 Kasım Pazar günü saat 20.00'den 23 Kasım Pazartesi 05.00 saatine kadar da sokağa çıkmak yasaklanacak.

Hiç yorum yok