Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Sakarya UMKE ekibi enkaz altında kalan bir kadını kurtardı

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası enkaz altında kalan bir kadını, Sakarya UMKE ekibi kurtardı. De...

İzmir'in Seferihisar ilçesinde yaşanan 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası enkaz altında kalan bir kadını, Sakarya UMKE ekibi kurtardı. Depremzede kadının yakınları ise kurtarma ekibini sevinç gözyaşları içinde alkışladı.

İzmir'de meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki deprem sonrası kurtarma çalışmalarına katılan Sakarya UMKE ekibi göçük altında kalan bir kadını kurtardı.

İzmir'deki 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından kurtarma çalışmalarına katılmak üzere Sakarya'dan bölgeye 3 araç 16 personel ve 2 adet Sahra Hastanesi Modülü gönderildi. Bölgede kurtarma faaliyetleri yürüten UMKE ekipleri enkaz altında kalan vatandaşlar için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

UZUN UĞRAŞLAR SONUCU SAĞ OLARAK KURTARILDI

Acı haberlerin yanında bölgeden güzel haberlerde gelirken Sakarya UMKE ekiplerinin de katıldığı yıkılan bir apartmanda yürütülen arama kurtarma çalışmalarında göçük altında kalan bir kadın uzun uğraşlar sonucu sağ olarak kurtarıldı. Hastaneye gönderilen kadının yakınları ise kurtarma ekibini sevinç gözyaşları içinde alkışladı.

Hiç yorum yok