Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan bıçak altına yattı! Ameliyat videosunu paylaştı

Hamdi Alkan'ın sosyal medyayı aktif olarak kullanan kızı Zeynep Alkan, YouTube kanalında burnundan ve ses tellerinden ameliyat olduğunu ...

Hamdi Alkan'ın sosyal medyayı aktif olarak kullanan kızı Zeynep Alkan, YouTube kanalında burnundan ve ses tellerinden ameliyat olduğunu duyurdu. Alkan, hastanedeki anları da takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

Ünlü yönetmen Hamdi Alkan'ın kızı Zeynep Alkan, her anını sosyal medya üzerinden takipçileriyle paylaşmaya devam ediyor. Son olarak bir YouTube videosu yayınlayan Alkan, ameliyat olduğunu ve bu süreçte yaşadıklarını anlattı.

SES TELLERİNDEN VE BURNUNDAN AMELİYAT OLDU

Daha önce bir kez ameliyat olduğunu ifade eden oyuncu, "Deviasyon (burun) ameliyatı olacağım. Ses tellerimden kist alınacak. Daha önce de bir kere deviasyon ameliyatı olmuştum. Burnumdan kocaman bir et parçası almışlardı. Estetik değil. Sadece nefes almamı sağlayan bir ameliyat. İlk ameliyat işe yaramadı, inşallah bu sefer yarar" diye konuştu.

"BİR HAFTA KONUŞAMAYACAĞIM"

Ses tellerindeki rahatsızlık nedeniyle 3 senedir şarkı söyleyemediğini belirten Alkan, paylaştığı videoda "Bazı seslere çıkamıyorum. Bu moralimi inanılmaz bozuyor. Sesimde çatallaşma var. Kist ameliyatı olacağım. Bir hafta konuşmayacağım" diye konuştu.

Zeynep Alkan narkozun etkisiyle kendinden geçti.

Hiç yorum yok