Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Kocasinan Belediye Başkanı Çolakbayrakdar: "İlçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz"

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını bildirdi. Kocasinan ...

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını bildirdi.

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını bildirdi.

Çolakbayrakdar, yaptığı yazılı açıklamada, temizlikte Dünya Sağlık Örgütü'nün onayladığı ürünlerin kullanıldığını belirtti.

Daha güzel bir ilçe oluşturmak için yoğun gayret sarf ettiklerini aktaran Çolakbayrakdar, halka hizmet etmek amacıyla 7 gün 24 saat kesintisiz çalıştıklarını vurguladı.

Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"Belediye denildiği zaman ilk başta temizlik akla gelir. Cadde ve sokakların temizlenmesi, çöplerin toplanması ve vatandaşların sabah gidecekleri yere ulaşırken tertemiz bir çevreyle karşılaşmaları çok önemlidir. Bu kapsamda Kocasinan Belediyesi olarak daha temiz Kocasinan için ilçenin temizliğine azami özen gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu an hizmeti hızlı bir şekilde ayağına götürmek önceliğimizdir. Bu doğrultuda rutin belediyecilik hizmetlerinde ilk olarak temizlik gelmektedir. Çevreci belediyecilik anlayışı ile hareket eden Kocasinan Belediyesi, ilçenin her köşesini temizleyerek ilçe sakinlerine, daha huzurlu, daha ferah ve hijyenik ortam sunmak için aralıksız çalışmalarını sürdürüyor."

Hiç yorum yok