Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DENETİMLERİ GECE BOYUNCA DEVAM ETTİ

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DENETİMLERİ GECE BOYUNCA DEVAM ETTİ KORONAVİRÜS ile mücadelede uygulamaya konulan hafta içi Türkiye genelinde 21.00...

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DENETİMLERİ GECE BOYUNCA DEVAM ETTİ KORONAVİRÜS ile mücadelede uygulamaya konulan hafta içi Türkiye genelinde 21.00 ile 05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor.

SOKAĞA ÇIKMA KISITLAMASI DENETİMLERİ GECE BOYUNCA DEVAM ETTİ KORONAVİRÜS ile mücadelede uygulamaya konulan hafta içi Türkiye genelinde 21.00 ile 05.00 saatleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor. İstanbul'da da polis, kısıtlamalarla ilgili denetimlerine devam ediyor. Koronavirüs ile mücadele kapsamında alınan hafta içi 21.00 - 05.00 saatleri arasındaki sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor. Türkiye genelinde olduğu gibi İstanbul'da da polis kontrol noktalarında denetimlerini sürdürüyor. İstanbul'da polis ekipleri denetleme noktalarına gelen tüm araçları durdurarak, sürücü ve yolcuların evraklarını kontrol etti. Sokağa çıkma kısıtlamasından muaf olduğuna dair belge gösteremeyenlere ise adli para cezası kesildi. Saat 05.00 itibariyle sokağa çıkma kısıtlaması sona ererken, yollarda da hareketlilik başladı.

- İstanbul

Hiç yorum yok