Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Son dakika haberleri | DHA YURT BÜLTENİ - 22

Son dakika haberine göre Yardımlaşma derneğinde alkollü ve müzikli eğlenceye polis baskınıKONYA'da polisin, alkollü ve müzikli eğlence d...

Son dakika haberine göre Yardımlaşma derneğinde alkollü ve müzikli eğlenceye polis baskınıKONYA'da polisin, alkollü ve müzikli eğlence düzenlendiğini belirlediği dernek mühürlenirken, dernek sorumlusunun da aralarında bulunduğu 13 çalışan hakkında yasal işlem başlatıldı.

Yardımlaşma derneğinde alkollü ve müzikli eğlenceye polis baskını

KONYA'da polisin, alkollü ve müzikli eğlence düzenlendiğini belirlediği dernek mühürlenirken, dernek sorumlusunun da aralarında bulunduğu 13 çalışan hakkında yasal işlem başlatıldı. Dernekte müşteri olarak bulunan 19 kişiye de sosyal mesafe ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlalden para cezası uygulandı.

Selçuklu ilçesi Hozorluhan Mahallesi'nde bulunan Fahri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nde alkollü ve müzikli eğlence düzenlendiği bilgisi üzerine polis harekete geçti. Yapılan baskında, amacı dışında faaliyet gösterdiği belirlenen dernek mühürlenirken, dernek sorumlusu Fahri V. ile iş yerinde çalışan 13 kişi hakkında adli ve idari işlem başlatıldı. Dernekte müşteri olarak bulunan 19 kişiye de sosyal mesafe ve sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal ettikleri için para cezası uygulandı.

Hiç yorum yok