Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Başkan Palancıoğlu, 2020'de alınan iş makinelerini meclis üyelerine tanıttı

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında ilçeye hizmet için alınan iş makinelerini meclis üyelerine tanıttı. Melikgazi...

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında ilçeye hizmet için alınan iş makinelerini meclis üyelerine tanıttı.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, 2020 yılında ilçeye hizmet için alınan iş makinelerini meclis üyelerine tanıttı.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Başkan Palancıoğlu, ilçeye hizmet için alınan iş makinelerini kullanarak test etti.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Palancıoğlu, bir yıl içinde son teknoloji 48 araç alındığını belirtti.

Melikgazi'de yenilenen araç filosuyla ilçeye daha seri ve daha kaliteli hizmet verdiklerini aktaran Palancıoğlu, şunları kaydetti:

"Melikgazi Belediyemize ait şantiyemize meclis üyelerimizle gerçekleştirdiğimiz ziyarette, yapılan çalışmaları aktarmanın yanı sıra 1 yıl içerisinde alımını yaptığımız 48 iş makinemizi tanıttık. Yeni araç filomuz ile hizmetlerimiz, her zamankinden daha hızlı olacak. Otomatik vites kamyonlar aldık. Özellikle bu araçların karla mücadelede çok etkili ve rahat olacağını düşünüyorum. Melikgazimize kattığımız yeni araç filomuz ile daha nitelikli ve seri hizmet veriyoruz. 2020 yılı bizim için gerçekten çok verimli geçti ve çok akıllı yatırımlar yaptık. Bu çalışmalarımızda meclis üyelerimize desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum."

Hiç yorum yok