Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Bitlis'te yeni yıl ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Bitlis'te yeni yıl ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması başladı Türkiye genelinde olduğu gibi Bitlis'te yeni yıl, Cumartesi ve Paz...

Bitlis'te yeni yıl ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması başladı Türkiye genelinde olduğu gibi Bitlis'te yeni yıl, Cumartesi ve Pazar gününü de kapsayan sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

Bitlis'te yeni yıl ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması başladı

BİTLİS - Türkiye genelinde olduğu gibi Bitlis'te yeni yıl, Cumartesi ve Pazar gününü de kapsayan sokağa çıkma kısıtlaması başladı.

Hava sıcaklığının eksi 10 dereceye kadar düştüğü kent merkezinde güvenlik güçleri görevlerini yeni yılda da en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyorlar.

Pandemiyle mücadele kapsamında bu hafta yeni yıldan dolayı 21.00 itibariyle başlayan sokağa çıkma kısıtlaması Pazartesi sabah saat 05.00'te sona erecek. Kısıtlamanın başlamasıyla polis ekipleri, kentin cadde ve sokaklarında denetimlerini sürdürdü. Vatandaşların kısıtlamaya uymasıyla kentin cadde, sokak ve meydanları sessizliğe büründü. Cadde ve sokaklarda denetimler gerçekleştiren polis ekipleri, kısıtlamalar konusunda halkı uyardı.

Hiç yorum yok