Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Sorunlarla başı dertte olan Exxen'de bir hata daha! BluTV'nin sözleşmesini kopyalamışlar

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni girişimi Exxen'de bulunan kullanıcı sözleşmesindeki linklerin BluTV'ye yönlendirildiği ortay...

Medya patronu Acun Ilıcalı'nın yeni girişimi Exxen'de bulunan kullanıcı sözleşmesindeki linklerin BluTV'ye yönlendirildiği ortaya çıktı. BluTV'den kopyalanıp yapıştırıldığı anlaşılan sözleşme ile ilgili henüz bir açıklama yapılmazken söz konusu hata an itibarıyla düzeltilmiş durumda.

Bir Twitter kullanıcısı paylaştığı videoda, Exxen kullanıcı sözleşmesindeki bazı linklerin kullanıcıları BluTV'ye yönlendirdiğini ortaya çıkardı.

Webtekno'da yer alan habere göre, BluTV'nin sözleşmesinden kopyalanarak Exxen'e yapıştırılan sözleşmede BluTV yazan yerlerin silinerek Exxen'e çevrildiği ancak bağlantının silinmediği anlaşıldı.

SORUN DÜZELTİLDİ

Bağlantının silinmemesi ile birlikte Exxen'e tıklayan kullanıcılar BluTV'ye yönlendirildi. Kopyala-yapıştır yapmanın sonucunda ortaya çıkan hata, kısa bir süre sonra düzeltildi.

HATALAR ŞİKAYETLERİ BERABERİNDE GETİRMİŞTİ

Yayın hayatına 1 Ocak 2021'de başlayan Exxen'deki hatalar ve problemler kullanıcıların şikâyetlerine neden oldu.

BLUTV KURUCUSU DA KONUYA DAHİL OLDU

BluTV'nin kurucusu Aydın Doğan Yalçındağ da sosyal medya hesabı Instagram'dan hikaye paylaşıp, "BluTV aman dikkat" dedi.

Hiç yorum yok