Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması başladı Trafik yoğunluğu yüzde 6'lara geriledi 15 Temmuz Şehitler köprüsünün aza...

Yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması başladı Trafik yoğunluğu yüzde 6'lara geriledi 15 Temmuz Şehitler köprüsünün azalan trafiği drone görüntülendi Korona virüs tedbirleri kapsamında yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibariyle başladı.

Yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması başladı

Trafik yoğunluğu yüzde 6'lara geriledi

15 Temmuz Şehitler köprüsünün azalan trafiği drone görüntülendi

İSTANBUL - Korona virüs tedbirleri kapsamında yılbaşını da kapsayan 4 günlük sokağa çıkma kısıtlaması saat 21.00 itibariyle başladı. Kısıtlamanın ilk dakikalarında trafik ise yüzde 6'lara gerilerken, 15 Temmuz Şehitler Köprüsünün azalan trafiği drone ile görüntülendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kabine toplantısının ardından yaptığı açıklamayla 31 Aralık Perşembe günü saat 21.00'dan 4 Ocak Pazartesi sabah saat 05.00'e kadar sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağını duyurmuştu. Yılbaşını da kapsayan sokağa çıkma kısıtlaması bu akşam saat 21.00 itibariyle başladı. Yasağın başlamasıyla birlikte İstanbul'da sokak ve caddeler yavaş yavaş boşalmaya başladı.

15 Temmuz şehitler köprüsünün azalan trafiği drone ile görüntülendi

Sokağa çıkma kısıtlamasıyla birlikte boş kalan megakentin trafiği ise drone ile havadan görüntülendi. Akşam saatlerinde yüzde 60 seviyelerine yükselen trafik yoğunluğu ise kısıtlamanın başladığı ilk dakikalardan itibaren yüzde 6 seviyelerine geriledi. 15 Temmuz Şehitler köprüsünde azalan trafik ise drone ile görüntülendi.

Hiç yorum yok