Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Yıllara meydan okuyan Jennifer Lopez güzellik sırrını paylaştı

Cildinin gençliği ile takipçilerinden sıkça soru alan ve eleştiri yağmuruna tutulan Jennifer Lopez, güzellik sırrını paylaştı. Takipçisinden...

Cildinin gençliği ile takipçilerinden sıkça soru alan ve eleştiri yağmuruna tutulan Jennifer Lopez, güzellik sırrını paylaştı. Takipçisinden gelen yorum üzerine konuşan Lopez, sırrını, "Diğer kadınlara karşı kibar olmak" diye özetledi.

Kısa bir zaman önce yarattığı markasıyla kadınlar için cilt bakım ürünleri piyasaya süren Jennifer Lopez, sosyal medya hesabı İnstagram üzerinden sık sık cildinin gençliği ve güzelliği ile sorular alıyor. Ancak verdiği cevaplarla tatmin olmayan takipçileri, Lopez'i yalan söylemekle suçluyor.

"BANA YALANCI DEMEYİN"

Gelen eleştirilere daha fazla dayanamayan ünlü yıldız, "Bana yalancı demeyin" diyerek yüzüne defalarca kez botoks yaptırdığı iddialarına yanıt verdi. Yönteminin çok basit olduğunu dile getiren Jennifer Lopez, sırrını, "Diğer kadınlara karşı kibar olmak" diye özetledi.

HEMCİNSLERİNİ UYARDI

People dergisine verdiği röportajda konuşan Jennifer Lopez, hemcinslerine daha pozitif olmak için çaba harcamalarını önererek, "Ben kimseyi yargılamıyorum, Eğer botoks ya da enjeksiyon yaptırmak istiyorsanız, bunda sorun şok. Ama insanların benim hakkında (cilt kremlerini kast ederek) bunların işe yaradığına inandırmaya çalışıyor" demesini istemiyorum" şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok