Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Görme engelli Tuana Şahin, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısıyla sürpriz yaptı

Görme engelli Tuana Şahin, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi için kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'Bana her şey seni hat...

Görme engelli Tuana Şahin, AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi için kürsüye çıkan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısıyla karşıladı. Duygulandıran sürpriz sonrası Erdoğan, şarkıyı seslendiren Şahin'e, eşlik etti.

AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongresi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Sinan Erdem Spor Salonu'nda gerçekleştirildi. Kongre kapsamında önemli konu başlıkları üzerine açıklama yapan Erdoğan'a, görme engelli Tuana Şahin'den bir sürpriz geldi.

KÜRSÜDE BİRLİKTE DÜET YAPTILAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kürsüye çıktığı sırada, görme engelli Şahin, 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısı ilekarşıladı. Duygulandıran şarkı sürprizi sonrası Erdoğan, Şahin'e eşlik etti. İkili birlikte 'Beraber yürüdük biz bu yollarda' ve 'Bana her şey seni hatırlatıyor' şarkısı ile kongredekilere müzik keyfi yaşattı.

O SES TÜRKİYE İLE TANINDI

19 yaşındaki görme engelli Tuana Şahin, aslen Orduludur. Avni Akyol Güzel Sanatlar Lisesi mezunu olan genç kız, O Ses Türkiye'nin 21 Aralık tarihli bölümüne 'Ederlezi' şarkısıyla damga vurmuş, kendisini tüm Türkiye'ye tanıtmıştı.

Hiç yorum yok