Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

İndirim yapmadığı için katledilen Kader Balcı'nın son sözleri yürek dağladı

Tekirdağ'da indirim yapmadığı için döner dükkanında vahşice katledilen Kader Balcı'nın son sözleri yürek dağladı. Balcı'nın ölme...

Tekirdağ'da indirim yapmadığı için döner dükkanında vahşice katledilen Kader Balcı'nın son sözleri yürek dağladı. Balcı'nın ölmeden önce, "Abi çocuklarım bu halde görmesin" dediği ortaya çıktı.

Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde bir dönerciye giren Recep Özcan, iş yeri sahibi Kader Balcı'dan indirim talep etmiş, talebi reddedilince sinirlenip yanında taşıdığı bıçakla Balcı'ya saldırmıştı. Saldırganla bir süre boğuşan Kader Balcı, vücuduna aldığı bıçak darbeleri ile ağır yaralanıp hayatını kaybetmişti.

"SON SÖZLERİ KULAĞIMDAN ÇIKMIYOR"

Olayın yaşandığı sırada 112'yi arayarak Kader Balcı'nın yaşama tutunması için mücadele eden Ertan Türk, "Kendi iş yerimde dururken çığlık sesleri duydum. Esnaf ablamızın iş yerine koştum. Ablamız o anda yerde kanlar içindeydi, eli ayağı titriyordu. Zanlı da oradaydı, onu etkisiz hale getirdik ve ambulansı aradık. Ambulans ve polisin gelmesini beklerken ablamız 'Abi çocuklarımı içeri sokma, beni bu halde görmesinler' dedi. Ben de çocukları uzaklaştırdım. Bu çok üzücü bir olay, bizim de başımıza gelebilirdi. Daha hala kendimde değilim. İyi bir esnaftı, kimseye bir zararım yoktu. Son sözleri kulağımdan çıkmıyor, abi çocuklarım beni görmesin demişti." şeklinde konuştu.

"BURADA 4 CAN YETİM KALDI"

Olaya müdahil olan esnaflardan Yakup Tekin ise, "Bulunduğum yerde oturuyordum. Bir kadının dükkana doğru koştuğunu görünce ben de peşinden koştum ve içeride arbede olduğunu gördüm. Olaya müdahale etmemiz gerektiğini düşündük. Bu tür olaylara haberlerden, televizyondan sürekli şahit oluyoruz. Elimizi vicdanımıza koyarak müdahale ettik. Bu olay çok üzücü. Bundan sonraki olaylarda temennimiz adaletin yerini bulması. Burada 4 tane can yetim kaldı." dedi.

Hiç yorum yok