Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Kılıçdaroğlu'ndan 13 şehidimiz için videolu başsağlığı mesajı: İçimiz yanıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu, Gara'da kalleşçe şehit edilen 13 vatandaşımız için videolu bir mesaj yayınladı. Kılıçdaroğlu mesajı...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğu, Gara'da kalleşçe şehit edilen 13 vatandaşımız için videolu bir mesaj yayınladı. Kılıçdaroğlu mesajında, ''Yüreğimiz yanıyor, içimiz yanıyor" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu, Twitter hesabından yaptığı videolu paylaşımda, terör örgütünün şehit ettiği 13 vatandaşımızla ilgili terör nereden ve kimden gelirse gelsin lanet okuyacaklarını ve mücadele edeceklerini bildirdi.

Kılıçdaroğlu, "Mücadele etmek hepimizin ortak görevidir. Çok acılar çektik, bugün Gara'dan 13 şehidimizin haberi geldi. İçimiz yanıyor. Evlatlarımız, bizim evlatlarımız. Kamu görevlileri var, vatandaşlarımız var. Yüreğimiz yanıyor, içimiz yanıyor. Ama bütün bunlara rağmen iktidar sahipleri 'bizden' ve 'sizden' diye bağırarak konuşuyorlar. Allah aşkına kim bizden kim sizden. İçimiz yanıyor, evlatlarımız hayatlarını verdi bu güzel ülke için. Derin bir yastayız. Ama birlikte olacağız, birlikte mücadele edeceğiz. Türkiye'yi birlikte aydınlığa çıkaracağız" dedi.

13 VATANDAŞIMIZ ŞEHİT OLMUŞTU

Terör örgütü PKK tarafından Gara'da bulunan mağarada şehit edilen 13 vatandaşımızın bugün cansız bedenine ulaşıldı. Şehit edilenlerden 1'inin omzuna, 12'sinin ise başına ateş edildiği öğrenildi. PKK'nın bu saldırısına anında cevap verilirken, Pençe Kartal- 2 Harekatı'nda şimdiye kadar 53 terörist öldürüldü.

Yüreğimiz kan ağlıyor! Terör örgütü PKK 13 vatandaşımızı şehit etti Gara şehitleriyle ilgili yürek yakan detaylar! 6 aile acı haberi evlat nöbetinde aldı Son Dakika! 13 şehidimizin ardından Soylu'dan intikam yemini: Karayılan'ı bin parçaya bölmezsek bu millet ve şehitlerimiz yüzümüze tükürsün Son Dakika: Terör örgütü PKK'nın Gara'da şehit ettiği vatandaşlarımızın kimlikleri belli oldu Son Dakika: İki HDP'li vekil hakkında provokatif Gara paylaşımları nedeniyle soruşturma başlatıldı

Hiç yorum yok