Page Nav

HIDE

Grid

GRID_STYLE

Hover Effects

TRUE

Pages

Related Posts

{fbt_classic_header}

Son Dakika:

latest

Rize'de yıkımına başlanan bina bir anda yerle bir oldu

-Rize'de yıkımına başlanan bina bir anda yerle bir oldu Rize'de deniz suyundan kaynaklı korozyon nedeniyle risk taşıyan ve kentsel d...

-Rize'de yıkımına başlanan bina bir anda yerle bir oldu Rize'de deniz suyundan kaynaklı korozyon nedeniyle risk taşıyan ve kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkılacak olan belediye bloklarındaki iş yerleri esnaflar tarafından tahliye edildikten sonra yıkımına başlandı.

Rize'de yıkımına başlanan bina bir anda yerle bir oldu

RİZE - Rize'de deniz suyundan kaynaklı korozyon nedeniyle risk taşıyan ve kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında yıkılacak olan belediye bloklarındaki iş yerleri esnaflar tarafından tahliye edildikten sonra yıkımına başlandı.

Rize'de deniz suyundan kaynaklı korozyon nedeniyle risk taşıyan ve Rize ticaretinin önemli bir kısmını içerisinde barındıran, 15 yılı aşkın süredir yıkımı konuşulan belediye bloklarının yıkımına başlandı. Binanın iş makinesinin değmesi ile tek seferde yıkılma anı ise kameralara yansıdı. Bir anda tozun dumana karıştırdığı görüntüler ise binaların sağlamlığı tartışmalarına da son vermiş oldu.

Hiç yorum yok