Kafe Meram, Kahve ve Çikolata Festivali’nde ilgi gördü

Meram Belediyesi bünyesinde 9 farklı noktada faaliyet gösteren Kafe Meram, Konya’da ilk defa düzenlenen Kahve Çikolata Festivali’nde yoğun ilgi gördüğü bildirildi.

Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, Selçuklu Kongre Merkezi’nde açılan Konya Kahve Çikolata Festivali’nde, Kafe Meram standının da yer aldığı belirtildi.

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ve Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’nın Konya Kahve Çikolata Festivali’ndeki stantları gezdiği, vatandaşlarla bir süre sohbet ettiği kaydedildi.

Açıklamada, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş’un şu görüşlerine yer verildi:

“Meram’da yeni inşa edilenlerin yanı sıra eskimeye yüz tutan, yıpranmış alanlarımızı da revize ederek Kafe Meram olarak yeniden hizmete açtık. Şu ana kadar 9 şube ile tesislerimiz hizmet veriyor. Göreve geldiğimiz günden bu yana şehrimizin hizmetine sunduğumuz Kafe Meramlar, çok şükür hemşerilerimizden büyük teveccüh gördü. Konya Kahve Çikolata Festivali’nde de arkadaşlarımız Meram Belediyemizin iştiraki olan kafelerimizin tanıtımını gerçekleştiriyor. Bir taraftan da lezzetli ürünlerini buraya gelen hemşerilerimize sunuyorlar. Hijyenik tesislerimizde uygun fiyatla kaliteli ürünleri denemek için tüm hemşerilerimizi Kafe Meramlara bekliyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir